Esenler Desi Kablolu alarm sistemleri daha güvenli ve sabotaj ihtimali daha zor olan alarm sistemleridir. 6 Bölgeye kadar destekleyebilir ve Profesyonel sistemlerde kullanılır.Yapılacak olan temiz işçilik ile mekanınızda kurulan alarm sisteminin kabloları,saklanabilir ve dekorunuza zarar vermez..

Desi alarm  esenler de Tüketicilerimizde en çok karşılaşılan soru şudur; “kötü amaçlı gelen bir şahsın,kabloyu kesmesi halinde,alarmım devre dışı kalırmı”. Bu sorunun cevabı,kesinlikle hayırdır.Çünkü tam tersi sisteminiz devreye girer ve bağlıysa merkeze,değilse kullanıcı gsm’ini arayarak bilgi aktarır.Bu durum dış tarafta duran siren içinde çoğu kez sorulmaktadır.Aynı şekilde sistemin herhangi bir cihazına bir müdahele olduğu an alarm sabotaj durumuna geçer ve alarm verir. Şöyle bir durumda vardırki siren kablosu kesilse yerinden sökülse yine ses çıkarmaya devam eder.

esenler alarm 300x150 - Desi Alarm Esenler

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Esenler sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

Desi alarm Esenler uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm istanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

Hırsız Güvenlik alarm sistemleri kurdurmayan bir çok ev yada işyeri sahipleri  hırsızlık yüzünden milyarlarca lira kaybetmektedirler. Kurulacak bir yerin  işyeri alarm sistemi ile bu önlenebilmektedir. Üstelik bu kayıp mal ve teçhizat kaybı ile sınırlı değildir. Pek çok müşterinize ait özel ve gizli tutulması gereken bilgilerde aynı tehlike altındadır.

İşyerinize kurulacak bir Hırsız Alarm sistemi ile hırsızlara,yangın ve su baskını gibi durumlara karşı engelleyici önlem almış olursunuz. Günümüzde ileri teknoloji ürünleri olan Desi alarm sistemleri ve  ( Alarm Haber Alma Merkezi ) sayesinde iş yerinizi bir banka gibi korunmasını sağlayabilirsiniz.tehlikeli karşı kumandadan panik butonu ile 24 saat alarm sisteminiz kurulu olsun olmasın bir düğmeye bastığınızda polisten yardım alabilir yada istenmeyen bir kaza olduğunda tek bir düğmeyle ambulans çağırabilirsiniz. İş yeri Hırsız Alarm Sistemleri uygulamasında iş yerinizin risk bölgelerinin tespiti sistemin kurulum aşamalarında profesyonel çözümler gerektirir.

ESENLER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Alarm uygulamaları gerçekten uzman personeller tarafından titizlikle yapılmalıdır. Acemice yapılmış bir alarm sisteminde karşılaşabileceğiniz pek çok sorun vardır. Bunlardan en can sıkıcı ve en sık karşılaşılanı yanlış alarmların meydana gelmesidir. İstatistik araştırmalarına göre hırsızlık oranlarında çok büyük bir artış gözlenmekte her yıl yüz binlerce ev ve iş yeri soyulmaktadır. Karşı karşıya kalınan durum bununla da kalmıyor. Gece evlere giren bir hırsız ev sahibinin uyanması ve hırsız ile ev sahibini karşı karşıya getirmekte ve yaşanan panik çoğu zaman istenmeyen olaylara sebebiyet vermektedir.Bütün bunların ışığında insanlar yaşam alanlarını daha güvenli olması için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bunlardan bir tanesi ev alarm sistemleridir. Ev alarm sistemleri evinizi ve ailenizi korumak için önemli bir yatırımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.