Esenler Desi Kablolu alarm sistemleri daha güvenli ve sabotaj ihtimali daha zor olan alarm sistemleridir. 6 Bölgeye kadar destekleyebilir ve Profesyonel sistemlerde kullanılır.Yapılacak olan temiz işçilik ile mekanınızda kurulan alarm sisteminin kabloları,saklanabilir ve dekorunuza zarar vermez..

Desi alarm  esenler de Tüketicilerimizde en çok karşılaşılan soru şudur; “kötü amaçlı gelen bir şahsın,kabloyu kesmesi halinde,alarmım devre dışı kalırmı”. Bu sorunun cevabı,kesinlikle hayırdır.Çünkü tam tersi sisteminiz devreye girer ve bağlıysa merkeze,değilse kullanıcı gsm’ini arayarak bilgi aktarır.Bu durum dış tarafta duran siren içinde çoğu kez sorulmaktadır.Aynı şekilde sistemin herhangi bir cihazına bir müdahele olduğu an alarm sabotaj durumuna geçer ve alarm verir. Şöyle bir durumda vardırki siren kablosu kesilse yerinden sökülse yine ses çıkarmaya devam eder.

Esenler desi alarm sistemleri kamera sistemleri profosyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır.

Esenler bölgesinde desi alarm firması birçok kurulum yapmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Esenler Desi Alarm İletişim 0850 304 46 16 / 0212 619 11 11

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Esenler sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

2431

Desi alarm Esenler uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm istanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

  • Esenler Desi Alarm
  • Esenler Desi Ev Alarm
  • Esenler Desi İşyeri Alarm
  • Esenler Desi Alarm Fiyatları
  • Esenler Desi Alarm Sistemleri
  • Esenler Desi Güvenlik Sistemleri
  • Esenler Desi Kamera Sistemi
  • Esenler Desi Alarm Bayileri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir