Alarmınıza Ne Zaman ve Neden Bakım Gerekmektedir ?

Yeni Eve Taşındığınız Zaman Mutlaka şifrenizi Değiştirmeniz Gerekir Evinizin alarm şifresi veya kumandası Mutlaka Eski Sahibinde veya Eski Kiracıda Mutlaka Vardır Diye Düşündüğünüzde Bu Soru İşaretini Kafanızdan Kaldırmanız ve Güvende Olduğunuzu Bilmeniz İçin alarm şifresi veya kumanda Değişimi Şarttır.

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Beyoğlu sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

beyoglu hırsızlık alarm 300x155 - Desi Alarm Beyoğlu

Desi alarm Beyoğlu uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm istanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

Yeter Artık Bu Hırsızlardan Diyorsanız!

Alarm sistemleri temel olarak, istenmeyen durumların meydana gelmesi halinde, kullanıcılarını uyarmaktadır. Alarm sistemleri, belirlenmiş olan istenmeyen olay ve durumları hareketi algılayarak harekete geçer.İstenmeyen durumlar değişkenlik göstermekle birlikte kapıların ya da pencerelerin açıldığının algılanması, mekanda hareket eden  bir insanın varlığın algılanması, çeşitli şiddetlerde darbelerin fark edilmesi, cam kırılmalarının tespit edilmesi, gaz kaçağı olduğunun anlaşılması, ortamda ısı ve duman artışı gözlenmesi gibi durumlar alarmı tetikleyen temel etkenler olmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar kendilerini tehdit eden unsurlar meydana geldiğinde, paniklediklerinde ya da bir tehlike olduğunu düşündüklerinde fark ettiklerinde alarmın kumanda üzerinde bulunan panik  yardım butonuna basarak, istenmeyen durumun tespit edilmesini ve gerekli yardımın çağrılmasını sağlayabilmektedirler. Hatırlatmak gerekir ki, nelerin tehdit ya da tehlike olarak algılanacağı, alarm sistemi kullanıcısının istek ve taleplerine göre şekillenmektedir. Müşterinin yaşam tarzı ve hatta hareket etme dahi alarmın aktive olmasında etkindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.