İstanbul Boğazı’ nın en güzel bölümlerinden birini oluşturan Beykoz ilçesi, geniş yüzölçümü ve doğayla iç içe yaşam tarzıyla, ikamet amacıyla en çok tercih edilen İstanbul ilçelerinden biridir. Gördüğü yoğun ilgi aynı zamanda popülasyonunun da sürekli artmasına neden oluyor. Buna karşın büyük bir yüz ölçüme sahip olması, doğal alanların yerleşim alanlarıyla iç içe olması, her ne kadar alınan çeşitli güvenlik önlemleri olsa da, İstanbul gibi bir metro polde ciddi güenlik açıkları oluşturur. Beykoz Desi Alarm Sistemleri hizmetleri sunan Desi alarm, İstanbul ve Türkiye genelinde çok uzun yıllara dayanan bir bilgi birikimi ve deneyime sahip olmasının avantajlarıyla, tüm güvenlik risklerinizi ortadan kaldırmaya yönelik bir hizmet sunumu gerçekleştirir.

Beykoz’ un ve yanı sıra İstanbul’ un tüm karakteristik güvenlik problemleri hakkında deneyimli olan kuruluşumuzun, Beykoz Desi Alarm Sistemleri kurulumları sırasında öncelik verdiği tüm ayrıntılar Beykoz ve İstanbul’ un güvenlik konusunda ki oluşturduğu risklere karşıdır. Beykoz’ un sunduğu yaşam kalitesi ve standartlarının aynı zamanda sahip olduğu güvenlik riskleri, yeterli ve ihtiyaca uygun alarm sistemleriyle desteklendiğinde, konforlu bir yaşam için gerekli atmosferin oluşmasını olanaklı kılar.

Konforlu ve Güvenli Bir Yaşam İçin DESİ ile Olun

İstanbul’un yeşil ve mavisinin buluştuğu mevkide yer alan Beykoz, iki köprünün de geçiş güzergahı olması nedeniyle her zaman gelişimini ve değişimini sürdürmeye devam ediyor. İlçenin Kavacık gibi merkezi semtlerindeki büyük markalar tarafından kurulan ofis ve işyerlerinin güvenlikle ilgili almaları gereken önlemler, mal emniyetinin sağlanabilmesi açısından önem ifade ediyor. İlçenin önemli bir konumda yer alması ve modern bir belediyecilik anlayışıyla her geçen zaman daha da gelişmesi, işyerleri veya evlerin güvenlikle ilgili tedbirlere daha dikkat etmelerini sağlıyor.

Güvenlik Uygun Fiyatlarla Kablolu Kablosuz

Hırsızlık girişimlerinden korunabilmek için mutlaka alınması gereken önlemler arasında alarm sistemleri geliyor. Bu sistemler sayesinde özellikle gece işlenen hırsızlık olaylarından  kurtulmak mümkün hale gelebilir. Televizyon haberlerinden izlenilen hırsızlık görüntülerinin kamera sistemine sahip işyerlerinden gelmesi, kamera sistemlerinin tek başlarına caydırıcılık ifade etmediğinin en büyük kanıtı oluyor. Bu nedenledir ki, kamera sistemlerinin kullanılmasıyla birlikte kesinlikle alarm ürünlerinin de ev veya işyerlerinde tercih edilmesi gerekiyor.

Desi tarafından imal edilen alarm sistemleri özellikleri ve kaliteleri açısından ithal edilen ürünlere göre çok daha kalitelidir. Bu nedenle ithal edilen ürünleri almadan önce desi alarm ürünlerinin mutlaka incelenmesi gerekiyor. İthal edilen ürünlerin servis kalitesinin düşük olması ve yükselen kurla beraber daha da pahalıdan satışa sunulması tercih edilebilirliğini iyice azaltıyor. Yerli ürün odluğu için kurdan etkilenmeyen Desi alarm ürünlerinin satış fiyatları oldukça uygundur.

Herkesin alarm sistemi alarak evini ve işyerini korumasını sağlayacak ücretlerle satışa sunulan alarm sistemlerinin özellikleri de oldukça iyidir. Haberleşme modülüne sahip olan ürünler ayrıca çift siren sistemleriyle de ön plana çıkıyor. Ev veya ofisler için kablosuz modelleri bulunan alarm sistemlerinin birbirinden farklı ihtiyaçları karşılayacak modelleri bulunuyor.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü