BAYİM OLURMUSUN ?

Alarm sistemleri güvenlik sistemleri Sektöründe Bayilik Veriyoruz 

Güvenlik sektöründe Dünya lideri olan Alarm Sistemleri Türkiye’nin tüm şehirlerinde, büyüyen organizasyonuna paralel olarak, belirli bir program dahilinde yeni bayilikler tesis etmektedir. Sadece eğimli alarm sistemi kapı alarm sistemi güvenlik sistemi kamera sistemi üzerine faaliyet gösteren Desi Alarm Sistemleri, sürekli olarak gelişen ve yenilenen, uzun ömürlü, kaliteli ve inovatif çözümlerden oluşan kapsamlı bir ürün gamı ile tüketicilerine hizmet veriyor. Güvenlik Sistemleri hakkında daha fazla bilgi için lüften tıklayınız.

Alarm Sistemleri, kurumsal değerlerine ve meslek etiğine uygun, uluslararası bir markanın parçası olabilecek nitelikte, dinamik ve yeniliğe açık bayileri ile uzun vadeli ve güven temelli bir ilişkiyi esas alarak çalışıyor.

Siz de Desi Yetkili bayisi olarak dünya lideri desi ailesine katılmak için aşağıdaki formu doldurarak ön başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz titizlikle incelenecek ve değerlendirme sonucu sizinle iletişime geçilecektir.

YETKİLİ BAYİLİK

Anadolu yakası ve Avrupa yakası Desi Alarm geleneksel, T.S.E standartlarında üreten geniş bayi ağı ve her eve, her işyerine ulaştırmak için bayilik ücreti almamaktadır.Öncelikli şartlarımızın başında açmak istediğiniz işletmenin DESİ ALARM bayi ve şubelerine uygun mesafede olması gerekmektedir.

Anadolu ve ilçelerinde bir ilçeye ikinci bayilik verilmemektedir.

Akabinde lokasyonu uygun olan işletme Desi Alarm kurumsal kimliğine uygun olarak dekorasyonu sağlanmaktadır. Kurulum masrafları bayiye aittir. Bu süreçte Desi; gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Uzman kadromuzla personel eğitimi sağlanmaktadır. Eğitimler genel merkez veya il dışında açılacak olan bayiler için en yakın merkez şubede verilmektedir.Ulusal ve yerel olarak yapılan görsel ve yazılı reklamlarda ücret talep edilmemektedir.

Nakliye; özel kargo şirketleri ve otobüs kargo ile gönderilmektedir ücret bayiye aittir türkiye’nin en çok tercih edilen Alarm markası Desi Alarm ‘da yüzlerce Alarm çeşitleri, kapı kilit çeşitleri, ekonomik alarm çeşitleri

BAYİLİK MAHALİNDE ARANACAK ŞARTLAR

Bayilik mahalli, cadde üzerinde veya işlek bir sokakta, giriş katta ve dükkan vasfında olmalıdır
Bayilik mahalli, Sabit  Bayiliğinin 12. maddesinde belirtilen standartlara uygun bir şekilde tefriş edilebilecek vasıfta olmalıdır.
Bayilik yapılacak mahallin mevcut bayilerle arasındaki mesafe kapıdan kapıya en kısa yaya yolundan asgari  10 km Olacaktır.
AVM’ ler için yapılan başvurularda mesafe şartı aranmaz. Ancak, AVM içine bu şart ile açılan bayilikler hiçbir koşul altında AVM dışına çıkarılamaz.

BAYİLİK TALEBİ KABUL EDİLENLERDEN İSTENECEK BELGELER
Belediyeden iş yeri açma ve tatil günleri çalışma ruhsatı(Öncelikle başvuru yapıldığına dair Belediye evrak kaydından geçmiş belge)
Noter tasdikli iş yerinin tapusu veya 2 yıllık kira sözleşmesi
İş yerinde telefon olduğunu gösterir belge
Yeni çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf
Bayilik için desialarmi.com  iletişim kısmından bizi arayabilir veya mesaj mail atabilirsiniz

desi alarm bayilik verilir 300x150 - Desi Alarm Bayilik Verilir

DESİ ALARM İSTANBUL BAYİLERİ

İstanbul un 39 ilçesinde desi alarm bayisi bakmaktadır desi anadolu yakası ilçesi 

Adalar Desi,Ataşehir Desi,Beykoz desi ,Çekmeköy desi,Kartal,Kadıköy,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sultanbeyli,Şile,Tuzla,Ümraniye desi alarm ,Üsküdar desi alarm baktığı ilçeler  Avrupa yakası Desi alarm baktığı ilçeleri Arnavutköy,Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Eyüp Esenler Esenyurt Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kâğıthane Küçükçekmece Sarıyer Silivri Sultangazi Şişli Zeytinburnu desi alarm

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.