Ev & iş yeri alarm sistemleri için yüzde yüz yerli olan DESİ Alarm & Güvenlik Sistemleri ile sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruma altına alın.

Alarm sistemlerin çok uygun fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile bütün İstanbul’a hizmet sunan firmamız profesyonel ve işinin ehli kadrosu ile hizmetinizde.

Bizim ile iletime geçin sizin ev veya işyerinize uygun alarm sistemlerini tavsiye edelim üstelik fiyat farkı almadan Asya veya Avrupa yakalarına sitemizdeki montaj dahil olan ürünleri kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

DESİ Alarm Güvenlik İhbar Sistemi Aşağıdaki temel ekipmanlardan oluşmaktadır. Alarm Sistemlerinin Ekipmanları Açıklaması ve Kullanım Amaçları ;

Desi Alarm Paneli
Alarm paneli

Alarm Panel Nedir: DESİ Alarm Güvenlik Sistemin beynidir. Bütün komutların verildiği ve programlamanın saklandığı bölümdür. Tümü birleşik sistemlerde akü,telefon arama kartı, keypad ve dahili siren birleşenlerinin bulunduğu merkezi ünite.

Alarm Tuş Takımı
Desi Keypat

Keypad (Tuş Takımı) Nedir: Desi Alarm Sistemin kontrolünü sağlayan ekipmanıdır. Panel ile haberleşme, bütün programlamalar ve alarmın devreye alınması ve devre dışı bırakılması için kullanıcının şifre girdiği dahili veya harici bir alarm ekipmanıdır.

Uzaktan Kumanda
Desi Alarm Kumandası

Uzaktan Kumanda Nedir : Desi Uzaktan Kumandalar ile alarm panelinizi uzaktan kumanda edip, Alarmı devreye almaya, Alarmı devre dışı bırakmaya ve Panik alarmı vermeniz sağlar. Desi Alarm Sisteminin üretmiş olduğu uzaktan kumandalar darbelere dayanıklı ve uzun pil ömrünü sahiptir.

PIR Hareket Dedektörü
Hareket Dedektörü

PIR Dedektör Nedir : Alarmın kurulduğu mekanda yaydığı kızıl ötesi ışınlar ile hareketi algılayan ve alarm sistemini tetikleyen, Kablolu ve kablosuz seçeneği olan bir alarm ekipmanıdır. Desi Kablosuz RF PIR Dedektörü Uzun pil ömrü ve 3 farklı hassasiyet ayarı mevcuttur.

Manyetik Kapı Kontağı
Kapı Kontağı

Manyetik Kontak Nedir: Kapı ve cam, pencerelerinizin açılmasını algılayan, alarm sisteminizin tetiklenmesini sağlayan kablolu ve kablosuz seçeneği olan bir alarm ekipmanıdır. iki parçadan oluşur bu parçalar kapı veya pencerenizin 1 veya 2 cm açıldığında birbirinden ayrılır ve alarm sistemini tetikler.

Desi Darbe Sensörü
Darbe Sensörü

Darbe Sensörü Nedir: DESİ Darbe Sensörleri uygulanacak alana monte edildikten sonra 3 faklı şiddet ayarı ile darbe şiddet ayarı yapılabilen, oluşan darbeden alarm paneline sinyal gönderimi yapan kablolu ve kablosuz seçeneği olan bir alarm ekipmanıdır.

Desi Duman Dedektörü
Duman Dedektörü

Duman ve Isı Dedektörü Nedir: Alarm panelleri için üretilmiş olan duman ve ısı dedektörleri sayesinde sistem basit bir yangın algılayıcı olarak da kullanılabilir. Evimizde veya işyerimizde az sayıda dedektör kullanılarak uygulanabilir ve basit yangın sistemlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Desi Harici Siren
Alarm Sireni

Siren Nedir: Alarm sisteminizin, alarm anında panelden aldığı sinyal ile sesli uyarı veren yüksek ses şiddetine sahip, dahili ve harici tipi mevcut olan sesli ikaz ekipmanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.