Bir mekana güvenlik sistemi kurulması gerektiğinde, kablo çekim işlemi mümkün olmayıp evin veya mekanın dekorasyonuna zarar vermeden kurulabilecek en iyi alarm kablosuz alarm sistemleri. Desi alarm güvenlik olarak kullanmış olduğumuz kablosuz alarm sistemleri birinci sınıf malzemelerdendir. Kablosuz alarm sistemlerinde düşünmüş olduğunuz sistemi birlikte analiz ederek sizlere en uygun sistemleri çıkatmamız için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

desi alarm başakşehir Kablosuz Alarm Sistemleri, Kablosuz Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır, diler paketler halinde dilerseniz parça uygun fiyatlar ile, Kablosuz Alarm Sistemleri Fiyatları.

site icin desi 300x180 - Desi Alarm Başakşehir

Hırsıza karşı bir mekanı korumak istediğimizde öncelikle bir alarm sistemi kurulması gerekmektedir. Desi  güvenlik olarak birçok farklı mekanlarda alarm sistemi kurmuş bulunuyoruz. Kablolu alarm sistemleri kablosuz alarm sistemlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kablolu alarm sistemlerinin kablosuza göre fiyatının daha uygun olmasıdır. Sitemizde bakmış olduğunuz alarm sistemlerinin videolarında daha detaylı olarak bilgi alabilir, cihazları görebilirsiniz.

İletişim 0850 304 46 16 / 0212 619 11 11

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarmsistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

Desi alarm uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm istanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

  • Desi Alarm sistemleri şu şekilde çalışır:Desi Alarm sisteminin beyni sayılan panele bağlı olan hareket sensörleri,duman dedektörleri,doğalgaz dedektörleri su baskın dedektörleri algılama yaptığı an,sinyali alır.Öncelikle siren harekete geçip mekanda bir problem olduğunu çevreye duyurur.Bununla eş zamanlı olarak alarm takip merkezi gelen sinyali görür ve nereden sinyal geldiyse ona göre polis,itfaiye,doğlgaz acil,ambulans ve yakınlarınızı arayarak haber verir.Desi Alarm Kullanımı şu şekildedir:Örneğin:desi alarm işyerleri için İşyerini kimler açıp kapatıyorsa her biri kendilerine ait şifre oluşturur.Ayrıca telefonla alarm takip merkezinden arandığınızda sizinle görüşüldüğünün teyidi için birde parola oluşturuyorsunuz.Bu,işyerinize kim saat kaçta girmiş kaçta kapatmış haberinizin olmasını sağlar.Örneğin,birisi sizin şifrenizi öğrendi ve sizin şifrenizle belirtilen saatler dışında bir giriş yapıldı,anında merkez sizi arar ve bilgi verir.Eğer siz işyerinde fazla bulunmuyor yada personellerinizin idare ettiği bir işletme ise burası,bu sistem sağlıklı bir otokontrol  sağlar.
  • Desi Alarm Kullanımı şu şekildedir:Örneğin:desi alarm ev için Evinizi kimler açıp kapatıyorsa her biri kendilerine ait şifre oluşturur.Ayrıca telefonla alarm takip merkezinden arandığınızda sizinle görüşüldüğünün teyidi için birde parola oluşturuyorsunuz.Bu,işyerinize kim saat kaçta girmiş kaçta kapatmış haberinizin olmasını sağlar.Örneğin,birisi sizin şifrenizi öğrendi ve sizin şifrenizle belirtilen saatler dışında bir giriş yapıldı,anında merkez sizi arar ve bilgi verir.Eğer siz işyerinde fazla bulunmuyor yada personellerinizin idare ettiği bir işletme ise burası,bu sistem sağlıklı bir otokontrol  sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.