Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, desi Alarm sistemi kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz alarm sistemi, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Maalesef bir  alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu. nedenle bir güvenlik alarm sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.

DESİ ALARM SİSTEMLERİ

Desi alarm kurulumu montajı, elektronik otomasyon, alarm sistemleri, bina için soygun önleme tesisatları, elektronik güvenlik sistemleri ve ekipmanları, ev için hırsız alarmı kiti, evler ve bürolar için güvenlik sistemleri ve kurulması, giriş kontrol ve kişi tanıma sistemleri, güvenlik sistemleri, harici siren, hırsız alarm sistemleri, kablosuz alarm tesisatları, parmak izleri, taşıt alarmları, uzaktan izleme donanımları, merkezi alarm sistemi kurma, teknik destek, video kayıtları

Desi, kuruluşundan itibaren stratejilerini “kaliteyi ucuza üretebilme” ilkesini göz önünde tutarak belirlemiş ve sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik gereksinimlerini karşılayan ürünlerin lüks tüketim ürünü olarak sunulmasına karşı olan anlayışla yürüyüşüne devam eden Desi, bu sayede sektöründe yeni bir pazar oluşturmuş ve Türkiye’de “ismiyle istenen” ilk ve tek alarm sistemi haline gelmiştir ve markalaşmıştır.

Desi alarm sistemleri & kamera sistemleri profesyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır. Tüm Türkiye ürün satışlarımız da vardır.

bölgesinde desi alarm firması birçok kurulum yapmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Desi Alarm İletişim: 0850 304 46 16 / 0216 572 55 10 – 0212 619 11 11

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

2431

Desi alarm uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm İstanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

  • Desi Alarm
  • Desi Ev Alarm
  • Desi İşyeri Alarm
  • Desi Alarm Fiyatları
  • Desi Alarm Sistemleri
  • Desi Güvenlik Sistemleri
  • Desi Kamera Sistemi
  • Desi Alarm Bayileri

66425_733290490038750_1992528721_n

Desi Alarm sistemleri şu şekilde çalışır:

Desi Alarm sisteminin beyni sayılan panele bağlı olan hareket sensörleri,duman dedektörleri,doğalgaz dedektörleri su baskın dedektörleri yangın alarm algılama yaptığı an,sinyali alır.Öncelikle siren harekete geçip mekanda bir problem olduğunu çevreye duyurur.Bununla eş zamanlı olarak alarm takip merkezi gelen sinyali görür ve nereden sinyal geldiyse ona göre polis,itfaiye,doğalgaz acil,ambulans ve yakınlarınızı arayarak haber verir.

Desi Alarm Kullanımı şu şekildedir:

Örneğin:desi alarm işyerleri için

İşyerini kimler açıp kapatıyorsa her biri kendilerine ait şifre oluşturur.Ayrıca telefonla alarm takip merkezinden arandığınızda sizinle görüşüldüğünün teyidi için birde parola oluşturuyorsunuz.Bu,işyerinize kim saat kaçta girmiş kaçta kapatmış haberinizin olmasını sağlar.Örneğin,birisi sizin şifrenizi öğrendi ve sizin şifrenizle belirtilen saatler dışında bir giriş yapıldı,anında merkez sizi arar ve bilgi verir.Eğer siz işyerinde fazla bulunmuyor yada personellerinizin idare ettiği bir işletme ise burası,bu sistem sağlıklı bir otokontrol  sağlar.

Desi Alarm Kullanımı şu şekildedir:

Örneğin:desi alarm ev için

Evinizi kimler açıp kapatıyorsa her biri kendilerine ait şifre oluşturur.Ayrıca telefonla alarm takip merkezinden arandığınızda sizinle görüşüldüğünün teyidi için birde parola oluşturuyorsunuz.Bu,işyerinize kim saat kaçta girmiş kaçta kapatmış haberinizin olmasını sağlar.Örneğin,birisi sizin şifrenizi öğrendi ve sizin şifrenizle belirtilen saatler dışında bir giriş yapıldı,anında merkez sizi arar ve bilgi verir.Eğer siz işyerinde fazla bulunmuyor yada personellerinizin idare ettiği bir işletme ise burası,bu sistem sağlıklı bir otokontrol  sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir