DAK Alarmlı Kapı Kilidi

Desi’nin yeni ürünü olan kısaca Dak Stelly Kapı Alarmın yeni versiyonu diyebiliriz fiyat olarakta stelly eş değerde olarak satış yapılacak kapıcılar ve anahtarcılar bu üründen çok şey beklemektedirler. Ürünün kurulumu çok basit herkes kendi alarmını kurabilecek çilingirciye kapıcıya gerek duymadan takılabilir ama anahtarcıya kapıcıya taktırmak hem zaman hem kalite bakımından daha sağlıklıdır. İşi ustasına ehline bırakmak lazım her zaman aslında dak külfiyetsiz kapı alarmıdır. Bu ürün üretime girmiş satış olarak yeni yeni başlamıştır.

Kapı alarmının en güzel yani kapıya hiçbir zarar vermeden monte edilebilmesi kırma dökme veya hiçbiryerin zarar görmemesidir. Desi’nin mühendisleri tarafından çıkarılan DAK Desi Kapı Alarmı testleri tamamlanmıştır. Kayseri Ankara İstanbul Antalya Bursa gibi şehirlerde satışa başlamıştır.

 

Kapı alarm artık siz değerli müşterilerine bir yenilik daha sunuyor. Alarm sistemi ve kilidi bir araya toplayan desi Yeni İsmiyle ‘ DAK ‘ açılımı Desi alarmlı Kilit bu sistem sayesinde artık hiçbir ev veya işyeri alarmsız kalmayacak çünkü sistem bir kaç dakika içinde kolayca entegre edilebilirher türlü çelik kapı sistemine. Bu sistemin en büyük artısı barel veya kilit kırılmadan size kapınıza adeta dokunur dokunmaz alarmın çalmaya başlamasıdır. Direk 95 desibel ses çıkarmaya başlayan desi alarmlı kilit hırsızlar evinize girmeden devreye girmiş oluyor. İstanbul anadolu ve avrupa yakasına hizmet veren firmamız sizlere 2 yıl garantli bir şekilde servis imkanı sunmaktadır . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.