desiakıllıalarmsistemi - Daha akıllı, Alarm Sistemi Daha Uygun Maliyetli bir Güvenlik Değişikliği Yapmaya Hazır mısınız?

Daha akıllı, Alarm Sistemi Daha Uygun Maliyetli bir Güvenlik Değişikliği Yapmaya Hazır mısınız?

DESİ Olağanüstü Tasarruf Sağlar

Geleneksel alarm firmaları 2000  tl değerinde ücretsiz ekipman size kalacağını ya da 39 tl den başlayan alarm vaatleriyle reklam veriyor. İçeri girdiğinizde, size zamanla binlerce dolara mal olabilecek 2 yıllık bir sözleşmeyle ile sizi tuzağa düşürürler. Tuzağa Düşünce Korumasında, hiçbir gizli masrafa ya da uzun vadeli sözleşmelere sahibiz, güvenlikin herkes için erişilebilir ve uygun fiyatlı olması gerektiğine inanıyoruz.

Montajcıların ve rahatsız edici soğuk çağrı görevlilerinin ihtiyacını ortadan kaldırdığımız için, daha az koruma için en üst düzeyde koruma sağlayabilir, cüzdanlarınızı cebinizde tutarız. Ürünlerimizi daha da geliştirmek için her geçen gün çalışıyoruz ve size her zaman en iyi değeri ve olağanüstü müşteri hizmetini sunacağız.

Desi,güvenlik endüstrisinde en saygın kişilerden biri olan Erhan bey tarafından kuruldu. Bitmesiyle birlikte 40 yıllık tecrübesi ,  yenilik ve Koruma düşünün için tecrübe eşsiz tarihini getiriyor. Ev güvenliği alanının önde gelen ismi olarak düşünülürse, 650,000’den fazla alarm sistemi sattı ve piyasaya birçok endüstri tanımlayıcı ürün ve hizmet getirdi.

desiolaganustutasarrufsaglar 300x180 - Daha akıllı, Alarm Sistemi Daha Uygun Maliyetli bir Güvenlik Değişikliği Yapmaya Hazır mısınız?

 

DESİ NİN misyonu, sektördeki en iyi teknolojiyi en düşük fiyatla sunarak güvenliği değiştirmektir .

Alarm sisteminizi tam kontrol altında tutmak için fazladan bir ücret ödemenize gerek yok, bu nedenle mobil uygulamanızı olarak dahil ediyoruz  . Meşgul sabahlardan rastgele gezilere kadar, sisteminizi kurmaktan vazgeçmeyi unutmak zorundasınız. Mobil uygulamayı açın ve doğrudan akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kol alın, evinizi güvende tutun.

Tatil mülk sahipleri ve genellikle seyahat eden kişiler, tam sistem kontrolünün parmak uçlarına geldiğini rahatça söyleyebilir. Tam akıllı ev özellikleri için ev otomasyon servisimizi ekleyin . Işık, kilit, termostat ve daha fazlasını kontrol edin. Akıllı telefonunuza doğrudan gönderilen uyarılarla her zaman başınıza geleceksiniz.

DESİ Yıllık Sözleşme Yok

Alarm sisteminizi çok seveceğinizi biliyoruz, bu nedenle diğer alarm firmaların aksine, sizi uzun vadeli sözleşmeler imzalamaya zorlamayacağız.

Evinizi 799 tl kampanyalı ürünümüzle Güvende Tutun

Düşünme Korumasında, güvenliğin kolay, uygun fiyatlı ve herkes tarafından erişilebilir olacağına inanıyoruz. Bu nedenle, en gelişmiş ev alarm sistemlerini endüstrideki en düşük fiyata sunuyoruz.

6 comments. Leave new

fiyatlar bana gayet makul geldi. sonucta evin güzenliği, içrsindekilerin guvenliği önemli. kapıda alarm sistemini gormek güven verir insana

Bana kalırsa gayet makul bir fiyat. Böyle bir hizmet için değer diye düşünüyorum.

alarm sistemleri sayesind ebir keresinde komsumuzunn isyerine girmeye calısan hırsız komsular tarafından yakalndı. bu nedenle bence gerekli bir hizmet

alarm sistemi aynı zamanda ekonomik olmalı. bununla beraber tabiki kalitedende odun vermemeli

desi kullanmaya başladığımdan beri ev ekonomisine de katkıda bulunuyorum. çok memnunum

iki oğlum ben nöbetteyken zaman zaman evde yalnız kalıyorlar. desi kullandığım için huzurluyum. ailem emin ellerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.