Bahçelievler Desi Alarm ile Hırsızlardan Korunun!

Çağımızın en çok işlenen suçları arasında yer alan hırsızlık, emeğiyle kazananların en büyük belalıları arasında yer alıyor. Hırsızlardan korunmak için polisiye tedbirler alınsa da, birçok yerde hırsızlık suçlarının önüne geçmek oldukça zor oluyor. Bu nedenle herkes tarafından alınması geren bir dizi tedbirler söz konusu. İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisini ifade eden Bahçelievler’de Desi Alarm sistemlerini satış ve servis hizmetini yerine getiren marka olarak yapılması gerekenleri yazıyoruz.

Alarm sistemlerini es geçmeyin

Hırsızlardan korunmak için kamera sistemleri yeterli değildir. Hırsızlığın nasıl ve kim tarafından yapıldığı hususunda deliler ortaya koysa da, gece gerçekleşecek hırsızlık olaylarına yönelik bir çözüm değildir. İş saatlerinde gerçekleşebilecek ufak tefek hırsızlıklarla ilgili caydırıcı olan kameralar, gece yapılan hırsızlıklarda yönleri değiştirilerek veya hırsızlar tarafından kullanılan kar maskesi nedeniyle etkisiz bir hale getiriliyor.

desi bayrampasa hirsiz alarm - Bahçelievler Desi Alarm ile Hırsızlardan Korunun!

Alarm sistemleri etkisiz kılınamaz

Alarm sistemlerinin etkisiz kılınması gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu da, gece gerçekleşen hırsızlık olaylarında mal ve mülkünüzü korumak için önemli bir avantaj sağlar. Hırsızlık girişimi anında devreye girerek, şiddetli bir şekilde alarm veren sistem aynı zamanda sizin ve polislerin hırsızlık girişiminden haberdar olmasına imkân verir. Alarmın devreye girmesiyle panik olan hırsızların girişimlerini tamamlayamadan olay mahallini terk edecek olmaları malınızın korunması açısından önemli bir caydırıcılığı ifade ediyor.

Kamera sistemleriyle beraber çok daha iyi bir caydırıcı olabilir

Hırsızlıkla ilgili tedbirler arasında öncelikle akla gelen kamera sistemleridir. Ancak daha iyi bir caydırıcılık sağlamak için kamera sistemlerinin yetersiz kaldığı birçok hırsızlık vakasında ortaya çıkıyor. Kameralara bile aldırış etmeden hırsızlıkla ilgili emellerini gerçekleştiren kişilerin sayısı az değil. Kamera sistemlerinin tek başına bir çözüm ifade etmediğini anlayanlar alarm ürünlerinden de faydalanarak daha iyi bir korunma sistemini ev veya dükkânlarını kazandırıyor.

Desi Alarm, hırsızlık girişimlerinin başında akamete uğrayabilmesi için tavsiye ettiği yüzde yüz yerli mühendislik alarm sistemlerini Türkiye’nin birçok noktasına ulaştırıyor. Siz de, eviniz veya dükkânınız için Desi Alarm sistemleriyle hırsızlardan korunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.