Bağcılar’da Hırsız Varsa, Desi Alarm da Var!

İstanbul’un en kalabalık yerlerinden berisi Bağcılar. Gideni geleni belli olmayan ilçede dükkan, ofis, işyeri ve ev gibi kıymetlere sahip olmak da zor. Bunları korumak ve kollamak için kolluk görevlilerinin yeterli olacağını düşünüyorsanız, şimdiden bu yanılgıdan kurtulmanız gerektiğini ifade edelim. Bir de istatistik verelim. Türkiye’de hırsızlık olaylarının en yoğun yaşandığı yer İstanbul. Dolayısıyla tüm ilçelerin risk altında olduğu bir gerçek. Bağcılar Desi ev alarm sistemleri sayesinde güvenliği ele almanız oldukça kolay!

Desi alarm sistemleri nedir, ne değildir?

Bağcılar ve yakın ilçelerinde birçok alarm sistemi satan, kuran ve servise bakan marka bulabilirsiniz. Ancak Desi markasının diğerlerinden bir farkı olduğunu ifade edelim. Öncelikle Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Bunun bir başka anlamı ise şudur. Desi alarm sistemleri, Türk mühendislerin ülke ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra tasarım ve geliştirme aşamasına geçip, neticelendirdikleri sistemdir.

bagcilarda-hirsiz-varsa-desi-alarm-da-var
bagcilarda-hirsiz-varsa-desi-alarm-da-var

Bu ne anlama geliyor?

Dışarıdan ithal edilen markalar, Çin’den getirilen ürünler ve dahi nerede ucuz mal, orada alarm sektörü temsilcileri mottosuna binaen ülkemizde satışa sunulan alarm sistemleri, değil hırsızlık anında aktif olmak, hiç çalışmadığı halde arıza veren ve kısa ömürlü ürünlerdir. Ürünlerin sürekli servise gönderilmesi de ayrıca bir zahmet ve güvenlik problemidir. Bağcılar Desi alarm ofisimizdeki ürünlerin hepsi, kaliteli tasarımı ve tam performans çalışma becerileri sayesinde güvenlikle ilgili tüm tedbiri sunan sistemdir.

Desi varsa, her şey yolunda!

Desi alarm sistemleri, kullanılacakları yere göre farklı imkanlar sunar. Ev, ofis veya çok daha kıymetli eşyaların bulunduğu kuyumculardaki alarm sistemleri farklılık göstermek durumunda. Herkesin bütçesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlanarak piyasaya sunulan ürünler, kablosuz özellikleri sayesinde de ayrı bir avantaj sağlar. Uzun süre kullanılabilecek Desi alarm sistemi montaj ve servis gibi işlemler de Desi firması tarafından kurulan servis ağı tarafından yapılır. Satışından, montaj ve servisine kadar tüm operasyonlar tek merkezden idare edilerek, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlanır.

Desi alarm fiyatları hakkında bilgi

Bağcılar Desi alarm ofisinize gelerek veya Desi alarm hattını arayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Alarm sistemine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınız için en uygun sistemi seçme aşamasında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Desi alarm sistemleri fiyat açısından ithal edilen ürünlere göre çok daha uygun maliyetlerle sunuluyor. Birinci sınıf kalitede ve tasarımda imal edilen Türk harikası ürünler için hemen bizi arayın! 0850 304 46 16

BAĞCILAR GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Evlerde ve işyerlerinde kamera sistemleri artık mevcut bir sistem olarak kullanılmakta olayların ortaya çıkmasında bir numaralı güvenlik önemlimidir kameralar çözünürlük olarak değişir fiyat bakımından değişmesinin sebebi kaliteli ve görüntüsü iyi olmasıdır.bağcılar da en çok kurduğumuz kamera sistemi 4 lü kamera sistemidir hem fiyat olarak hem etrafımızı dört bir tarafımızı güvenlik altına almış oluyoruz.

Ev Hırsız Alarm sistemleri

İnternet ve akıllı telefon üzerinden gelişmiş yönetim ile wifi üzerinden Hırsız web ev Alarm Sen ofis için veya işiniz için, iyi bir ev hırsız alarmı arıyorsun? Desi ev için iyi yerdir: Hizmetlerimizi göz oluşturmak veya çevrimiçi ya da telefonla bir teklif isteği! Bugün iyi anti-hırsızlık sistemleri internet ve APP, wifi çift, üç veya çoklu frekans opsiyonlu kablosuz yönetilebilir, internet üzerinden yönetilebilir sektöründe sürekli yenilik yaparak güvenlik ihtiyaçları ve bağlı çok yönlü ve genişletilebilir sistemlerdir, APP, SMS, akıllı telefonlar, vb tabletler.

İyi bir ev güvenlik sistemi fiyat onlar her birinin farklı güvenlik ihtiyaçları olduğu için hepsi aynı değildir, ancak günümüzde kablosuz hırsız alarm basittir tasarlamak ve maliyetleri ve teknik tasarruf, toplam özerklik içinde yapabiliriz danışmanları. hırsızlık  kitleri sayesinde de alım ve montaj işlemleri güvenliği ve kalitesini ihmal etmeden kısa sürede bu kamp ateşi içerir.

ev ve ofis için alarm için bizi seçin!

hırsızlık kitleri Desi ev kablosuz avantajı zaman ve paradan tasarruf etmektir:  setleri ev korumak için gerekli komple ev tüm cihazlar ile gelen – Merkezi, çevirici GSM / 3G / 4G, sensörler, siren vs – ve aynı zamanda ÜCRETSİZ önceden yapılandırılmış. Yapabileceğiniz için kutusunu açmak bileşenleri kurmak ve alarm sistemini aktive eder, ev daha güvenli bir göz açıp kapayıncaya ve kolay dinlenebilir olduğunu.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver