İç mekânda kurulan alarm sistemi yapılacak tadilatlar sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır. Ev içinde alarm sistemi yaptırmak sandığınızın aksine işinin ehli ustalarımız tarafından çok kısa sürede yapılacak ve sizin günlük hayatınızı olumsuz yönde etkilemesini izin verilmeyecektir. Yapılan güvenlik sistemi tamamen kablosuz sizin isteğiniz doğrultusun da yapılacak ve beğenmediğiniz yerler hemen değiştirilecektir bunun için sizden ücret talep edilmeyecektir. Hayatınıza yeni bir soluk getirmek için eviniz de yaptıracağınız alarm kamera sizi memnun edecektir Ev alarmı yapan firma arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Merkez Desi Alarm,Göztepe Desi Alarm,Mahmutbey Desi Alarm,Bağlar Desi Alarm,Güneşli Desi Alarm,Sancaktepe Desi Alarm,Barboros Yeşilbağ Desi Alarm,Hurriyet Desi Alarm,Yavuzselim Desi Alarm,Çınar Desi Alarm,İnonu Desi Alarm,Yeni Desi Alarm,Demirkapı Desi Alarm,Kazımkarabekir Desi Alarm,   Yenigün Desi Alarm,Kemalpaşa Desi Alarm,Yıldıztepe Desi Alarm,Fevzi Çakmak Desi Alarm,Kirazlı Desi Alarm,Yuzyıl Desi Alarm

Güvenlik Alarm işleri ve alarm sistemi dekorasyon uzmanlık,tecrübe ve eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Siz Hayal edin Usta Eller Gerçekleştirsin !
Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede alarmınızı Anahtar teslim Tek Muhattap ile yapıyoruz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyor ve Garanti veriyoruz.

Konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlar için kullanılan hırsız alarm sistemleri yaşam ve çalışma alanlarındaki can ve mal güvenliğinin maksimum düzeyde korunmasını sağlamaktadır.

Ev ve iş yerlerinin güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir kablolu/kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri, istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre edilerek tesis edilmektedir.

Hırsız Alarm Sistemleri, korunacak mekanlarda; can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü ile projelendirilebilir. Örneğin; bahçe duvar ve çitleri ile çevrilmiş müstakil bir evde güvenlik çözümü, çevre güvenlik sistemi kullanılarak projelendirilir, korunacak mekanın daire veya ofis olması durumunda ise, evin/ofisin içinde uygun güvenlik sensörleri kullanılarak çözüme ulaşılabilir.

Hırsız Alarm Sistemleri, can ve mal güvenliğinin yanı sıra konfor ve kolaylık içerecek şekilde; uzaktan erişim, cep telefonu ile kontrol, akıllı paneller kullanılarak ev otomasyonu; havalandırma, ısıtma, soğutma, perde/elektrikli kepenk kontrolü, havuz alarmı, su baskını ve algılama entegrasyonları sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.