Alarm Sistemleri Farklı Olan Desi

Desi Alarm

kablolu alarm için alarm sistemleri pazarının yaklaşık% 40’ını temsil etmektedir ev . Bu radyo paraziti için en güvenilir alarm sistemi ona tehdit oluşturmadığını olduğunu. Bu için ideal bir seçimdir yapım aşamasında evin evlat tamamen görünmez olacak ve hiçbir kurulum maliyeti olacaktır.

Alarm Kablosuz Alarm

kablosuz sistemler kablolu alarm sistemleri ile doğrudan rekabet içinde olmalarına rağmen kurulum kolaylığı açısından en çok satan sistemlerini kalır. Hiçbir iş parçacığı olduğundan yüklemek için en kolay sistemdir. Tüm sistem, pille çalışır, çünkü şebeke bağlantısı da gerekli değildir. Bu elektrik kesintileri bu nedenle güvenlidir.

telefon alarmı Bildirir

Alarm çağrı ev telefonu bir saldırı sizi uyaran bir sistemdir. Bu size uzak sayılmaz, ya da onu binanın kontrol etmesine gitmek için kapatmanın çağrılmasının eğer size ne olacağını görmek için hemen devam etmesini sağlıyor. Ayrıca sabit veya cep telefonundan uzak alarm sistemini kontrol edebilirsiniz.

uzaktan izleme alarm

Bir merkezi izleme istasyonu ile iletişim kurabilir çünkü bu sistem mahalle olmadan izole evler için çok yararlıdır. hırsızlık durumunda, merkez alarm sistemi ile bildirilir ve seçtiğiniz sözleşmesine göre, izleme merkezi, ararım seçtiğiniz başka birini arayın veya bir kontrol için gitmek için bir hoparlör gönderebilirler.

video

CCTV her zaman evde oluyor, ya takılan bir sensör ortaya çıkmasını takiben olup bittiğini görmek için bir sistemdir. kameralar daima monte edilmelidir
kör noktaları önlemek için stratejik konumlarda. Bir alarm aktivasyonu sırasında, sistem cep telefonunuza veya bir izleme merkezine video gönderebilirsiniz …Bir iç Sistem sadece onlar karada tanıtılmaktadır gibi harici bariyer “kızılötesi veya mikrodalga” yakında sinsileri algılayabilen bir mola hareket edecektir.
Harici bir algılama sistemi kurcalama% 95 riski kadar azaltır takın.

çeşitli sensörler

Alarmda, dedektörler evin etkili koruma sağlamak için çok önemlidir.
bir kapı, bir pencere korumak veya Gözetleyenler algılamak için olsun, dedektörler esastır. Farklı sensörleri keşfedin: açılış dedektörü, kızılötesi hareket detektörü, kırık cam dedektörü, vb …

 

Özet
Makale adı
Alarm Sistemleri Farklı olan Desi
Açıklama
kablolu alarm kablolu alarm için alarm sistemleri pazarının yaklaşık% 40'ını temsil etmektedir ev . Bu radyo paraziti için en güvenilir alarm sistemi ona tehdit oluşturmadığını olduğunu. Bu için ideal bir seçimdir yapım aşamasında evin evlat tamamen görünmez olacak ve hiçbir kurulum maliyeti olacaktır.
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
Önceki yazı
Sevdiklerini Korumak İçin Alarm Sistemleri Kurdurun
Sonraki yazı
Desi Telefonla Alarm Bildirimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü