Alarm sistemimin tamamen kablosuz olmasını istiyorum, mümkün müdür?

Evet, mümkündür, sistem kablosuz olabilir. Fakat sirenler, tuş takımı ve telefon hattı için enerji kablolamasının yapılması gerekir.

Kablosuz Alarmlar veya Sabit Kablolu Sistem?
Kablosuz alarmlar veya kablolu sistemlerBu yazıda kablosuz alarm sistemleri ve kablolu alarmlar arasındaki farkı açıklayacağız . Kurulum ve son kullanıcının bakış açısından her birinin artılarını ve eksilerini vurgulayacağız. Ayrıca , maliyet farkının yanı sıra, net ve bilgili bir karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size vermesi gereken diğer faktörleri de kapsayacağız .

Lütfen aşağıdaki bilgilerin sabit kablolu alarm sistemi ile tipik bir kablosuz alarmı karşılaştırdığını ve herhangi bir belirli marka veya modele özgü olmadığını unutmayın.

Birçok kişi, sinyallerini sıkıştıracak potansiyelden endişe duyuyordu, ancak kablosuz sistemler artık uygun olduğundan, bu endişeyi ortadan kaldıran dahili bir anti-sıkışma algılama özelliğine sahip olmalıdırlar. Ayrıca, kablolu kablolu sistemler gibi, günümüzün kablosuz hırsız alarm sistemleri, hareket dedektörlerinin kasıtlı olarak tıkanmadığından emin olmak için  teknolojisine sahiptir.

Bir kablo kesilirse, kazara hasar gördüyse veya çatıdaki fareler tarafından  sistem tamper devresi (doğru takılmışsa) ile sizi uyaracaktır. Bununla birlikte, hasar gören bölgelerin programlı olarak ihmal edilebilmesi için potansiyel olarak mülklerin güvenliğini bırakmadığınız sürece, bir mühendisin tekrar kullanılabilir olması için onarım yapması gerekecektir.

Paket, kapılarınız için kontaklar ve evinizin için hareket sensörleri ile birlikte gelir. Bu şekilde evinizin tamamen korunduğunu, içeride ve dışarıda olduğunu biliyorsunuz.

Tuş takımı ayrıca Polis, Ambulans ve Yangın butonları ile geliyor. Ayrıca panik butonu olarak da hareket edebilir.

kablosuz alarm başlangıç ​​kiti evinizi veya ofisinizi korumak için bir fikirdir.

ücretsiz mobil uygulaması iOS veya Android için, kolayca yönetebilir ve dünyanın her yerinde sizin alarm sistemi ile etkileşime girer.

Basitçe yüklü bir  kartı ve ana ünite size ve sevdiklerinize en fazla dört doğrudan ilgili bildirecektir GSM .Onun güvenli kablosuz ana birimin dahili pil bile güç kaybına, evinizi korur ve her koşulda sevdiklerini ise teknoloji, size sadece birkaç dakika içinde kolayca kurulabilmesini sağlar.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.