Sistem sizi, kendi şifrenizi girdikten sonra tanıyacak ve kapalı duruma geçecektir. Şifrenizi girmeniz için size belli bir süre izin verecektir. (Örn. 10 saniye)

1. Bir kapı veya pencere sensörü nasıl çalışır?

Bir kapı veya pencere sensörü tipik olarak iki parçalı bir manyetik kontak sensörüdür. Sistem devreye girdiğinde ve bir kapı veya pencere açıldığında, iki manyetik sensör birbirinden ayrılır, böylece alarm devreye girer.

Korumalı bir kapı veya sensörlü bir pencere açıksa, kapı veya pencere kapanana veya bölge baypas edilinceye kadar sistemi çalıştıramazsınız. Kapı veya pencere sensörünüz yanlış alarmlara neden oluyorsa, kapı veya pencere sağlam bir şekilde kapatılmamış olabilir veya sensör hasar görebilir. Değişen hava koşulları nedeniyle kapı veya pencerenin şişmesi veya büzülmesi yanlış alarmlara neden olabilir.

Kapınız veya pencere sensörlerinizle ilgili sorun yaşıyorsanız, servis ziyareti yapmanın gerekip gerekmediğini belirlemek için sorunu Sensör Sorun Giderme sayfamızdan gidermeyi deneyebilirsiniz .

2. Bir sensörü hareket ettirebilir miyim?

Bulunduğunuz yerdeki sistem için bir sensörü taşıyabileceğinizi öğrenmek için, güvenlik sisteminizin kullanım kılavuzuna bakın .

3. Tuşlarımı hareket ettirebilir miyim?

Hayır, tuş takımı güvenlik paneli veriyoluna bağlanır. Bir desi alarm teknisyeni sadece tuş takımını taşımayabilir. Klavyenin doğru şekilde kablolandığından ve yeni yerinde düzgün çalışmasını sağlayacaktır.

4. Uzaktan kumanda değiştirebilir miyim?

Müşteriler, yedek anahtarlıklarını desi satın alabilir, ancak anahtarlık programını programlamak için bir desi  teknisyeni gereklidir. Bir anahtarlık siparişi vermek için İletişim desialarmi.com  sayfamızdaki konut veya işyeri sorun giderme numarasını arayın .

5. Alarmımı nasıl kurarım?

Her bir sistemin kendi alarm ayar sırası vardır. Evinizdeki kurulu sistemin alarmını, güvenlik sisteminizin kullanım kılavuzuna bakarak öğrenebilirsiniz.

yüksek sesle bip sesi geliyor ya da kapıdan çıkılıyor .

Alarmı aç ve zamanını bırak. şifre ile  etkinleştirme ve kurma i ne kadar zamana ihtiyacınız olduğunu seçmenizi sağlar. Dostça bir ses sana ne kadar zaman kaldığını söyler. Alarmı kurmayı unutursanız, bir hatırlatma uyarısı alabilirsiniz.ailenize veya güvendiğiniz kişilere şifreyi verin. Köpek gezdiriciniz gibi belirli saatlerde birisine izin vermek için bir program belirleyin. Ve kaybedersen endişelenme. desi kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.