HAVUZ ALARM SİSTEMLERİ

havuz alarmı

Güvenlik onu doğrudan ailenizi ve arkadaşlarınızı etkiler özellikle yüzme gelince esastır.

Son yıllarda, yasalar özel havuzlar sabitlemek için birçok ülkede belirlenir. Bu yasalar tüm sahipleri şart havuz özel güvenlikleri sorumludur.

Bu güvenliğini havuzları yüzme havuzu alarm, çit, güvenlik ve özellikle artan gözetim brandanın: Birkaç özellikleri ile yapılabilir.

Farklı havuz alarm sistemleri

Özel havuzlar için alarmların Farklı türleri:

pasif sonar havuz alarmı

Havuz alarm Bu tip bu sistem hızla tepki, bir sonar dinleme ile donatılmış ve havuzda gürültü tanıtır. Bu alarm sistemi tüm yüzme havuzları için, profesyonel bir danışmak en iyisidir uygun değildir.

Alarm dalga havuzu

Alarm havuzunun Bu tür suda düşen ağırlığı nedeniyle dalgaları analiz eden bir sensör ile donatılmıştır. Bir dalga sensörü tarafından tespit edildiğinde, alarm tetiklenir.

bileklik alarmı

Havuz alarm Bu tip izlemek için kişiyi, genellikle bir çocuk taşımak zorunda olduğu bir bilezik ile donatılmıştır. çocuk suya düşerse, bilezik genellikle gölet yakınında, tabanın bir sinyal gönderir. veritabanı bir bip sesiyle sonra sizi uyarır. Bu tip bir sistemin sadece Bu tip alarm bir çit ek ücret gerektiren bir bilezik takmak insanlar, bu yüzden dikkatli olun korur.

Alarm kızılötesi çit

Bu alarm tipi dört terminal havzanın her bir köşesinde yerleştirilmesini ile donatılmıştır. Bu görünmez bariyeri geçen insanlar, daha sonra diğer cihazlar gibi, bir sesli sinyal yayar algılar kızılötesi sistemi ile olduğunu. o kişinin su sistemlerinde içine düştüğü bile önce uyarır, çünkü bu en etkili biridir.

Diğer sistemler bir havuz güvenliğini sağlamak için

Sürekli havuzunuzu izlenemiyor ve hukuka saygı ile her daim havuz güvenliğini sağlamak zorunda. Eğer havuz alarm sistemleri tarafından ikna değilseniz, havuz veya çevresinde veya yüzeyinde kapatma yoktur.

avuz emniyet havuzunda yağmur mevsiminde gereklerini ve güvenlik korumasına karşılamak kapsar. Bu cihaz kış kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve yaz veya başka bir cihaza yönelik bir alarm kullanmalarını gerektiren edilir.

bar emniyet kapağı

Bar battaniye dört mevsim çözümü sunuyoruz. Çocuklarla ve dış kirlenmeye karşı pelvik korumanın emniyet birleştiren bir çözümü yarar.

otomatik emniyet kapağı

Otomatik havuz emniyet kapakları, onlar faydaları ve özellikleri bir dizi sadece bir güvenlik cihazı daha sunuyoruz:

Bu buharlaştırma sınırlayarak su tüketimini azaltır.

Bunlar bu nedenle, su sıcaklığı korumak ısı .

Bunlar harici su kirliliğine karşı korur.

anahtarın basit bir sarım dönüşü ya da bunları açılması için yeterlidir.

Güvenlik için, bunlar Fransız standardı NF P90-308 uymak zorundadır.

Bu yüksek sonudur.

Havuz çit bariyer

Bir bariyer cihazı havuz huzurunuz için mükemmel bir çözümdür. Bazı modellerde ayarlanabilir ve çıkarılabilir, bu nedenle çocuk büyüdüğünde bunu kaldırabilirsiniz. Havuz çit veya havuz bariyeri mevcut cihazların üç türden en güvenli kanıtlıyor:

  • havuz alarmı
  • Branda veya havuz örtüsü
  • Kapama ve periferik bariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.