desi goruntulu alarm sistemi - Akıllı Telefonunuzdan yönetilen bir Akıllı Güvenlik Sistemi sizi bir Akıllı Ev Sahibi yapmaktadır.

Akıllı Telefonunuzdan yönetilen bir Akıllı Güvenlik Sistemi sizi bir Akıllı Ev Sahibi yapmaktadır.

Alarm anında cep telefonuna sesli ve canlı izleme imkanı verir.24 saat kayıt yapma ve canlı izleme imkanı  sunar.elektrik kesintilerinde 12 saat boyunca çalışma özelliği sayesinde elektrik kesilse dahi kameranız kayıtta olacak ve hısızlık görüntü anını kayıt etmiş olacaksınız.

Karşılıklı konuşma özelliği sayesinde alarm anında altı telefona kadar sesli arama bildirim yapabilmekte olup,dahili ve harici siren ile sesli uyarı yapabilmektedir.uzaktan kumanda ile kurabilirsiniz.

Kendi evinizde huzurunuz olmayı hakediyorsunuz. Maksimum güvenlik, huzur ve rahatlık için müşterilerimize en yeni ve en güvenilir ev güvenlik teknolojisini sunmamız konusunda gururluyuz .

Güvenlik Alarm Sistemleri, evde veya uzakta olduğunuzda evinizde kendinizi güvende hissedebilmenizi sağlar. Güvenlik sistemini kurmanın birçok yolu vardır. Hırsızlık,Yangın Koruması, Karbon Monoksit koruması ve diğer birçok güvenlik özellikleri gibi birçok seçeneğe sahiptir.

Birçok ev sahibi ve işyeri sahibi fikrinin ön planda olmamasına rağmen, kamera sistemleri minimum çaba ile esneklik, güvenlik ve konfor sunar. Desi Alarm sistemi, küçük bir kamera ile mükemmel bir koruma elde etmek için sizinle birlikte çalışabilir.fotoğraf makinesinin görevini  mevcut sisteminize veya cep bilgisayarınıza nasıl kolayca entegre edilebileceğini açıklayacaktır. aklıma hiç bu kadar kolay olacağı gelmemişti.

alarmlı kamera sistemleri 300x77 - Akıllı Telefonunuzdan yönetilen bir Akıllı Güvenlik Sistemi sizi bir Akıllı Ev Sahibi yapmaktadır.

HIRSIZLARA DUR DİYEN TEK SİSTEM

7 X24 saat kablosuz izleme ile evinizi istenmeyen davetsiz misafirlerden koruyun Sisteminizi akıllı telefonunuzdan kurun ve etkisiz hale getirin.Ailenizi geceleri ve evinizi ve evcil hayvanlarınızı gittiğinizde korumak için bir yangın veya karbon monoksit dedektörü Çocuklarınız okuldan eve döndüklerinde bir kısa mesaj ile bilgilendirin Sesli alarm doğrulaması için tuş takımı üzerinden 2 yönlü sesli yanıt Tatildeyken evinizin canlı videosunu seyredin İşyerindeyken evcil hayvanlarınız için termostatınızı kontrol edin Tıbbi aciller için Tıbbi Panik düğmesi. Ev sahibinin sigortasında % 20’ye kadar tasarruf et.

Görüntülü alarm sistemi ile ev ve işyerinizi cep telefonuzdan istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.alarm çaldığında görüntülü olarak bakabilir olayın gerçek bir hırsızlık mı yoksa sahte bir alarm mı diye kontrol edebilirsiniz.

kameralıalarm sistemi - Akıllı Telefonunuzdan yönetilen bir Akıllı Güvenlik Sistemi sizi bir Akıllı Ev Sahibi yapmaktadır.

DESİ EN İYİ FİYAT GARANTİSİ VERİR

Eviniz en güvenli hissetmeniz gereken yerdir. desi ile ailenize ve mülkünüze, güvenlik sistemimiz ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir emniyet sağlayacaksınız. Bunlar, evinizi ve işyerinizi izlemenize izin veren CCTV kameraları, sizi şüpheli etkinlikler konusunda uyaran hareket dedektörleri ve istenmeyen misafirleri dışarıda tutan erişim kontrol sistemleri içerir. Çözümlerimiz gereksinimlerinize göre özelleştireceğiz ve sizin için en uygun fiyat garantisi  ve 24 saat koruma sağlanacağından emin olacağız.

Üstün Kaliteli  türk malı ve Kapsamlı Çözümler

Yalnızca güven içinde en güvenilir desi marka üretmiş ürünler kullanıyoruz. Bu, zarar görme ihtimali olan ve temel desteği olmayan herhangi bir hazır donanım kullanmamanız anlamına geliyor. Artı olarak türkiyede en iyiler arasında yer alan uzmanlık düzeyinde bileşenleri kuruyoruz. Kaliteli olan ve taahhüt olmayan, siz ve sevdiklerinizin hak ettiği yere karşı koruma sağlar.

Dahası, güvenlik sistemimizin her bileşenini evinize daha etkin ve kullanımı kolay hale getirmek için sıkıca entegre edebiliyoruz. Örneğin, mülkünüzde şüpheli etkinlikleri bildirmek için hareket dedektörleri oluşturabilir ve daha sonra bunları, akıllı telefonunuzu, tabletinizi kullanarak gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan uzaktan erişilebilir kamera sistemleri ile tamamlayabilirsiniz.

Bütün bunları, en iyi güvenlik kapsamına almanızı ve kötü işçiliğin getirdiği teknik sorunlardan kaçınmanızı sağlayan profesyonel kurulum servisimiz ile sağlıyoruz.

Evde İşyerinde neler olup bittiğini hep bil

Alarm çalarsa, telefonunuzda bir güvenlik uyarısı alırsınız.  Alarmı tetikleyen şeyleri görmek için ücretsiz kamera uygulamasını kontrol edin – bir kapı veya pencere açıldı veya birisi bir odaya girdi. Ardından polisi arayabilirsiniz.

5 comments. Leave new

alarmın akıllı telefonla takip edilebilmesi cok mantıklı. her an elimizin altında

Akıllı telefondan kontrol edebiliyor olmak önemli. Her yerden güvende olduğunuzu bilmek güzel

Kızımın evde yalnız kaldığını düşünürsem, bu sistemi kullandığım içinn mutluyum. Çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum

aslında sistemi guzel kurmuslar. cep telefonunuzdan takip edeceksiniz. boylece eviniz is yeriniz her zaman güvende olacak

Mobilden iletisim kurabilmek cok iyi olmus. Sonucta her zaman yanimizda olan bir alet cep telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.