Desi Alarm ev güvenlik sistemlerimiz, bir şey hakkında endişelenmenize gerek olmadan, en son teknolojiye sahip 7/24 profesyonelce denetlenen güvenlik sağlar. Güvenlik uzmanlarımız, ev güvenlik sisteminizi evinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza yardımcı olacaktır.

5 300x150 - 7/24 profesyonelce denetlenen güvenlik

Desi Alarm kablolamanın mümkün olmadığı mülklerde ve ya işyerlerinde kablosuz hizmeti size sunar. Evinizin pencereleri ve kapılarına manyetik kontak takıldığında evinizdeki pencere ve ya kapılarında hareket olduğunda Desi Alarm sistemi devreye girer ve telefonunuzu istasyondan görevli aramaya başlar. Desi Alarm güvenlik sistemleri tam donanımlı olup geniş ürün yelpazesi ile çeşitli aygıt ve aksesuarlar sunmaktadır ve her alanda başarılı kurulumlar sağlamaktadır.

Alarm sistemleri
Ev ve işyerlerinin güvenliği için , en gelişmiş kablolu / kablosuz koruma amaçlı kurulan hırsız alarm sistemleriuzaktan erişim, cep telefonu ile kontrol etme olanağı sağlamaktadır.Alarm İhbar Panelleri ( Kablolu / Kablosuz)
Hareket Dedektörleri ( Kablolu / Kablosuz)
Cam Kırılma Dedektörleri
Manyetik Kontaklar ( Kapı / Pencere)
Harici / Dahili siren üniteleri
GSM / GPRS Haberleşme Modülleri

İstediğiniz saatte Alarm Haber Alma Merkezimizi arayarak Alarm sisteminizin durumunu, parola karşılığında öğrenebilirsiniz Belirttiğiniz saatlerde sisteminizi devreye almazsanız Alarm Haber Alma Merkezi operatörlerimiz aranmasını istediğiniz kişileri arayarak bilgilendirecektir. Çalışma yapılacak günler varsa (Bayram, Pazar günleri, v.b.) önceden haber verilmesi koşulu ile, operatörlerimiz tarafından aranmasını istediğiniz kişiler derhal aranacak ve bilgilendirilecektir Alarm Sisteminizle ilgili olarak şifre değişikliği yapmak isteminiz, devreye alma veya devreden çıkarma işlemi yapmak isterseniz veya alarm sistemiyle ilgili temel olaylarda yardıma ihtiyaç duyarsanız, profesyonel personelimiz 365 gün / 24 saat sizlere telefon ile yardımcı olacaktır. Soygun , gasp v.b. durumlarda, sisteminiz devrede değilse dahi, panik butonu ( acil durum butonu) kullanılırsa derhal Güvenlik Güçleri olaydan haberdar edilerek en kısa sürede olay yerine gitmeleri sağlanacaktır. İnternetten veya ücretsiz mobil uygulamamız ile İphone ve Android cihazlardan Online İşlem Merkezi kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, Alarm ve sistem durumunu isteğiniz doğrultuda anlık veya belirli periyotlarda (aylık, haftalık olarak) takip edebilirsiniz Alarm sisteminin kurulu olduğu yere, sizin belirlemiş olduğunuz saatler dışında birisi doğru şifreyi kullanarak dahi girse, aranmasını istediğiniz kişiler aranarak bilgilendirilecektir. Tüm bilgiler telefon hattı üzerinde sağlanmaktadır. Hattın kasıtlı sabote edilmesi ya da bir arıza durumunda da sistemin çalışmaya devam etmesi için opsiyonel olarak GSM modülü önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.