2010 Yılında resmi olarak DESİ ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Tarafından bayilik alan firmamız,2012 yılının başlarında data güvenlik bayii olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Günümüzde canımızın, mal varlığımızın ve sevdiklerimizin güvende ve huzurlu olmaları bizler için çok önemlidir. Bu anlamda size sınırsız, huzurlu bir yaşam sunmak için tüm gücümüz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız. Bizler bu konuda sorumluluk yükleyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tümüne ve bu önemli güvenlik konusunda biz verdiği destekten dolayı yegâne tedarikçimiz DESİ ALARM VE GÜVENLİK Firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

Desi Alarm ve Güvenlik, geçmişten gelen deneyimi ve güvenlik alanında kendini kanıtlamış bir firma olarak 2008 yılında kurulmuştur. Daha önceden edinmiş olduğu deneyimi ve müşterilerinin ne istediğini bildiğinden dolayı maliyeti düşürtmek ve müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet etmek için internet ortamına kendini taşımıştır.

Maksadımız kendimizi mevcut olan koşullar altında giderleri minimuma indirip fiyatları da en makul seviyelere çekmiştir. Şuan ki konumumuz itibari ile ayakları yere sağlam basan ve talepleri karşılayabilen bir firmayız. Piyasada elektronik güvenlik ürünlerini sağlıklı bir şekilde canlı yayınlayabilen ve sunduğumuz hizmetleri bizden daha uygun fiyata verebilecek bir firma tanımıyoruz. Kendi ürünlerimizi kendimiz üretim yaptığımız için fiyat konusunda tek olabilecek bir firmayız.

Desi Alarm sahip olduğu genç beyinler sayesinde yeni teknolojide her zaman en ön sıralarda yer almaktadır. Desi Alarm güvenlik bünyesinde Görüntülü ve Sesli Güvenlik sitemleri satışı yapmaktadır.

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, güvenlik sistemlerinde uzman kadromuz, satışını yaptığı tüm ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olmamız, satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizin teknik desteğini hiç bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadan yapabilmemiz, elektronik, donanım bilgilerine çok iyi vakıf olmamız, hem de satışını yapmış olduğumuz ürünlerin teknik konuda (yazılım, donanım) destek vermemiz bizi fiyat ve bilgi konusunda rakipsiz kılmaktadır.

600 den fazla bayi ağımız sayesinde tüm Türkiye anında hizmet verebilmekteyiz. Dünya’nın bir çok ülkesine de ihracat yapmaktayız. Büyümek ve gelişmek için her zaman çalışıyoruz tüm Dünya’ya kalitemizi gösteriyoruz ve daha çok gelişmeye, daha çok ülkede Türkiye’yi duyurmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.