kameralı basit bir güvenlik kamera sistemi seçimi tamamen bütçenize bağlıdır. Bu tarz ürünlerde kaliteyi belirleyen temel faktörler vardır. Kaç ses desteği olduğu, kaç harddisk desteği olduğu, dvr kayıt cihazının sıkıştırma formatı ve en önemlisi cep telefonunuzdan ve internetten izleme hızı mutlaka test edilmelidir. Kamera kayıt çözünürlüğü olarak mutlaka en az 2 MP çözünürülük talep etmelisiniz. Ses modülü konusunda ise empedans değeri yüksek ilave ses modülü takılmasını talep etmelisiniz.

Burada en ucuz sistemi seçmeliyim gibi bir yanılgıya düşmemelisiniz. Unutulmamalıdır ki, kamera sistemi servis desteğiyle satın aldığınız firmanın yanınızda olması gereken bir yapıdır. Kamera sistemi periyodik bakım, olası teknik sorunlara hızlı çözüm sunularak verimli kullanılabilir.

1 kameralı sistem

Kamera sistemleri için her segment için farklı çözüm opsiyonlarımız bulunmaktadır. Kuyumcu ve döviz bürosu kamera sistemi, eczane / hastane kamera sistemi, süpermarket kamera sistemi, ofis kamera sistemi, site ve çok bloklu yerleşim yerleri için kamera sistemi, ev ve bebek güvenlik sistemi, müstakil apartman kamera sistemi, ev / villa kamera sistemi, kafeterya kamera sistemi, işyerive ofisler için güvenlik sistemleri konusunda en uygun fiyat / performans segmentinde ürünleri sizin için temin ediyor, kamera ve güvenlik sistemi kurulumunu yapıyoruz.

1 Kameralı AHD 2 MP FullHD Güvenlik Seti

Bina ve apartman güvenlik kamera sistemleri

SIFIR KUTUSUNDA, 2 YIL GARANTİ

PAKET İÇERİĞİ:

1 ADET 36 LED 2MPİXEL fullHD, GECE GÖRÜŞLÜ AHD DIŞMEKAN KAMERA

3,6mm LENS,

1 ADET 4 KANAL 1080P AHD HİBRİT DVR KAYIT CİHAZI,

(1280×720) GÖRÜNTÜ VE KAYIT KALİTESİ, 1 ADET 4TB HDD TAKILABİLİR, İNTERNETTEN,TABLETTEN,TELEFONDAN CANLI İZLEME,

İP GEREKTİRMEZ, ORJINAL TÜRKÇE CMS, 1 SES GİRİŞLİ, HDMI,VGA, USB ÇIKIŞLAR

20 MT CCTV 2+1 KAMERA KABLOSU

1 ADET 12V KAMERA ADAPTÖR

500 GB HDD

BAĞLANTI APARATLARI DAHİL

ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ, SIFIR VE ORJİNAL KUTUSUNDADIR
AYNI GÜN KARGO TESLİMİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.