DESİ Firmamız ev ve iş yerleri içinde güvenlik çözümleri sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunan firmamız, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirlerine kadar seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir.

Atakent Desi Alarm,İstasyon Desi Alarm,Söğütluçeşme Desi Alarm,Atatürk Desi Alarm,Fatih Desi Alarm,Kanarya Desi Alarm,Sultan Murat Desi Alarm,Aytaç Desi Alarm,Fevzi Çakmak Desi Alarm,Kartaltepe Desi Alarm,Tevfikbey Desi Alarm,Beşyol Desi Alarm Hırsız alarmı sistemleri modern güvenlik konseptlerinin kaçınılmaz bir parçasıdır. Bu sistemler, gözetim altındaki bir alana yetkisiz kişilerin girdiğini kaydeder kaydetmez bir alarm tetikleyerek önemli varlıkları korur. Bu bağlamda, Modular Alarm Platform her şeyin ölçüsüdür. Desi şu anda bu
üstün çözümü daha da geliştirmiş durumdadır Bayi ağı ailesiyle ortaya yeni olanaklar çıkarmıştır.

Gültepe Desi Alarm,YarımBurgaz Desi Alarm,Cennet Desi Alarm,Halkalı Desi Alarm,Mehmetakif Desi Alarm,Yeni Desi Alarm,Cumhurriyet Desi Alarm,İnonu Desi Alarm,Sefaköy Desi Alarm,Yeşilova Desi Alarm  Firmamız iş yerleri ve konutların güvenliğini sağlamak amacı ile HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ ve yangın algılama sistemleri kurmaktadır. Hırsız alarm sistemlerimizin hem kablolu hem de kablosuz modelleri mevcuttur. ALARM SİSTEMLERİmizde kullanmış olduğumuz PIR detektörler ve manyetik kontaklar son derece kaliteli olup türk yapımıdır.  sistemlerimizi daha çok fabrika ve işyerlerine kurmaktayız. Alarm control panellerimiz 6 bölgeden başlayıp kablosuz 32 bölgeye kadar değişmektedir. Ev güvenliği , işyeri güvenliği , fabrika güvenliği olarak yurt genelinde çok  fazla kuruluşa hizmet vermekteyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.