Güvenlik Alarm Sistemi Satın Alırken Dikkat Edin!

Herkes kendi evinde güvende hissetmek ister,bir alarm sistemi için cazip bir Fiyat teklifi sunan fatih desi alarm firmamız size bir satış yapabilir. Bununla birlikte, ev sahipleri için kiralık alarm yerine satılık alarm ve kameralar kullanan güvenlik firmamıza kullanın ancak pahalı mal veya hizmet sözleşmeleri satabilecek kapıdan kapıya seyahat alarm satış acentelerine karşı dikkat ediniz.

KİRALIK ALARM  ALMAYIN 

İlkbahar ve yaz aylarında, bazı alarm şirketleri, ev sahiplerine istenmeyen “telefon ile arayarak” alarm kiralama üzerine kapıdan kapıya gezen satış temsilcileri acentelerini kiralarlar. Bazı durumlarda, satış acenteleri, ev sahibinin şu anki alarm şirketinde olduklarını ima ederek veya bir şey satmaya çalışmadığını belirtmek suretiyle korumayı bırakmalarını isteyebilir. Tüketici evine girildiğinde, satış acentesi vatandaşları pahalı, uzun vadeli alarm izleme anlaşmalarına sokmak için yüksek basınçlı veya aldatıcı satış taktiklerini kullanabilir.

Ev sahiplerine şu tavsiyeleri sunarız

Bir ev alarm satış elemanı evde olduğunda, ev sahipleri genellikle yüksek taktiklisatış taktiklerine karşı savunmasız olduklarından, Kişisel Satış İhtiyaçları Yasası’nı yasalaştırdı. sakinlerinin kapılarına “arayarak satış” yapan satış görevlilerinin şunları açıkça ve açıkça ifşa etmeleri gerekir: (1) adları, (2) temsil ettikleri işin adı, (3) istedikleri mal veya hizmetler satmak ve (4) bu malları satmak istediklerini belirtti. Satış görevlisi, potansiyel alıcıya, satış temsilcisinin adı ve temsil ettiği işin adını içeren bir kimlik belgesi göstermelidir. Satış görevlisi, ev sahibine herhangi bir soru sormadan veya beyanlarda bulunmadan önce bu açıklamaları yapmalıdır.

Kapıdan kapıya güvenlik alarmı veren satış elemanları sıklıkla sakinlerinin evlerinde yollarını konuşur veya Satış Kanunu Tasarısı uyarınca gerekli olan açıklamaları yapmadan satış sunumlarını başlatır ev sahiplerini “kırmızı bayrak” olarak hizmet verebilecek önemli bilgileri mahrum bırakarak “Bazı durumlarda, güvenlik alarmı satışı yapan kişiler, mevcut firmaları ile taklit ederek bir kişinin evinde konuşmaya çalışabilir. Birileri kapınızı ararsa bilmediğiniz birileri çağırıyorsa, size kimlik kartlarını göstermelerini ve temsil ettikleri şirketi açık bir şekilde tanımlamalarını isteyin.

Güvenlik Sistemi Çözümlerinde Desi Profesyonel Çözüm Uygun Fiyat‎

Alarm ve kamera sistemleri konularında 28 yıllık hizmet tecrübemizle kurumsal ve bireysel hizmetler vererek ev ve işyerlerinin güvenlik seviyesini arttırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.