Desi alarm avcılar Güvenliğimiz için yaptığımız tüm girişimlerin başında alarm sistemleri gelmektedir. Desi Alarm son derece titiz çalışmalar eşliğinde alarm sistemlerini tüm evlere, işyerlerine, okullara tüm yaşam alanlarına uygulamaktadır.
Evinizden, iş yerinizden uzaklaşarak tatil mi yapmak istiyorsunuz. Yapmak istediğiniz tatili mutlu ve huzurlu geçirmek için, geride kalan evinizin ve işyerinizin mutlaka güvende olduğunu bilmelisiniz. Evinizin ve işyerinizin güvende olduğunu bilmek sizin daha iyi tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Desi Alarm İletişim 0850 304 46 16 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Avcılar sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

Desi alarm Avcılar uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm istanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

 Desi Alarm sistemleri şu şekilde çalışır:

Avcılar  Alarm  sisteminin beyni sayılan panele bağlı olan hareket sensörleri,duman dedektörleri,doğalgaz dedektörleri su baskın dedektörleri yangın alarm algılama yaptığı an,sinyali alır.Öncelikle siren harekete geçip mekanda bir problem olduğunu çevreye duyurur.Bununla eş zamanlı olarak alarm takip merkezi gelen sinyali görür ve nereden sinyal geldiyse ona göre polis,itfaiye,doğalgaz acil,ambulans ve yakınlarınızı arayarak haber verir.

Desi Alarm Kullanımı şu şekildedir:

Örneğin:AVCILAR alarm işyerleri için

AVCILARDA işyerini kimler açıp kapatıyorsa her biri kendilerine ait şifre oluşturur.Ayrıca telefonla alarm takip merkezinden arandığınızda sizinle görüşüldüğünün teyidi için birde parola oluşturuyorsunuz.Bu,işyerinize kim saat kaçta girmiş kaçta kapatmış haberinizin olmasını sağlar.Örneğin,birisi sizin şifrenizi öğrendi ve sizin şifrenizle belirtilen saatler dışında bir giriş yapıldı,anında merkez sizi arar ve bilgi verir.Eğer siz işyerinde fazla bulunmuyor yada personellerinizin idare ettiği bir işletme ise burası,bu sistem sağlıklı bir otokontrol  sağlar.

Alarm Kullanımı şu şekildedir:

Örneğin:ev alarm sistemleri

Evinizi kimler açıp kapatıyorsa her biri kendilerine ait şifre oluşturur.Ayrıca telefonla alarm takip merkezinden arandığınızda sizinle görüşüldüğünün teyidi için birde parola oluşturuyorsunuz.Bu,işyerinize kim saat kaçta girmiş kaçta kapatmış haberinizin olmasını sağlar.Örneğin,birisi sizin şifrenizi öğrendi ve sizin şifrenizle belirtilen saatler dışında bir giriş yapıldı,anında merkez sizi arar ve bilgi verir.Eğer siz işyerinde fazla bulunmuyor yada personellerinizin idare ettiği bir işletme ise burası,bu sistem sağlıklı bir otokontrol  sağlar.

türkiyenin  her köşesinde bayi ağı olan Desi Alarm, alarm sistemleriyle neredeyse tüm ülkeyi koruma ağına almış durumda. Uzun yıllardan beri çalışma ağının tamamında müşteri memnuniyetini kazanmak için çalışmalarının en ince ayrıntısını bile eksik bırakmayan Desi Alarm, alarm sistemlerinde türkiye’de birinci sırada geliyor.

Güvenliğin son noktada olması gereken bankalar, kuyumcular, marketler, mağazalar, AVM lerde daha bir çok yerde alarm sistemlerine ihtiyaç vardır. Türkiye’de tüm illerde bayisi olan Desi Alarm sistemleri oldukça güvenli alarm sistemleriyle hizmet vermektedir.

Geniş bayilik ağıyla Desi Alarm tüm İstanbul’un semtlerinde hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm semtlerinde bayileri olan Desi Alarm en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Yıllardan beri yüksek koruma ağı ile tüm yaşam alanlarını koruyan Desi Alarm tüm çalışanları ve geniş çalışma ağı ile hizmeti ayağınıza getiriyor.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.