İstanbul en eski semti olan şuandada ilçe mahalle ve köyleriyle daha da büyüyen istanbul boğazınada bağlanan yer olarak alarm sistemlerinde büyük ölçüde yol katetmiştir tüm işyerleri artık alarm kurdurmakta olup artık evede alarm sistemi şart haline gelmiştir göçlerin çoğalması hırsızlık olaylarının çoğalmasına da sebeb oluyor buda güvenlik önlemlerinin almaya yönlenmek lazım geliyor kolluk kuvvetlerinin olaylara yetişemiyor ahlak dışı olaylar alıp başını gitmiş durumda alarm ve kameralar bu konuda hizmet veriyor.

Atatürk Desi Alarm,Dursunköy Desi Alarm,İstasyon Desi Alarm,Sazlıbosna Desi Alarm,Babanakkas Desi Alarm,Durusu Desi Alarm,İstiklal Desi Alarm,Taşoluk Desi Alarm,Bahsayis Desi Alarm,Fatih Desi Alarm,Karlibayir Desi Alarm,Yavuz selim Desi Alarm,Boğazköy Desi Alarm,Hadımkoy Desi Alarm,Yeşilbayır Desi Alarm,Bolluca Desi Alarm,      Haraccı Desi Alarm,Marasal FevziÇakmak Desi Alarm,Zafer Desi Alarm,Cami Desi Alarm,Hastane Desi Alarm,Mavigöl Desi Alarm,Cilingir Desi Alarm,Hicret Desi Alarm,Mehmet Akif Ersoy Desi Alarm

Hırsız Alarm Sistemi Nedir? Evinizi, iş yerinizi bırakıp güzel bir tatil mi yapmak istiyorsunuz?

Bırakıp giderken gözünüz arkada mı kalıyor? Endişelenmeyin. DESİ ile bu ay sizler için Hırsız Alarm Sistemlerini ele aldık.

Güvenebileceğiniz bir komşunuz sizin evde bulunduğunuzu göstermeye çalışmalı. Kendisi belirli zamanlarda evinizdeki ışıkları yakabilir veya zaman ayarlı olarak yanan lambalar kullanabilirsiniz. Arada sırada komşunuzun evini kollamak da bir önlemdir.
Aynı zamanda yabancılara merdiven aralığında gözetlemek de bir önlemdir. Böyle kişilerle karşılaşırsanız kime gitmek istediklerini veya onlara yardımcı olup olmayacağınızı sorunuz. Şüpheli durumlarda yaptığınız gözlemlere ya da bir alarmın çalışması durumunda mümkün olduğu kadar kısa bir sürede komşunuzu arayınız ve durumu açıklamaya çalışınız. Belli bir yanlışlık sonucu alarm çalmış olabilir.
Bir zanlıyı ya da şüpheliyi kendiniz yakalamaya çalışmayınız. Sizin dikkat edeceğiniz hususlar elbisesi boyu, saç rengi gibi göze çarpan özellikleri, kaçış yönü ve özellikle de kaçtıkları araçların markası elde ettiğiniz bilgileri hemen polise aktarınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.